Vyberte styl:

Seřadit: NáhodněDle názvuDle data přidáníDle hodnocení

N.O.R.O.: To the Deep

Styl: není k dispozici
Popis: Hyperaktivny slovenský techno producent N.O.R.O. zverejnil pre Audionet set namixovaný z vlastne techno / house / deephouse produkcie. 24 minútový set pomenovaný To the Deep.Enjoy

Blue M - live v Cyber Cafe

Popis: 5. februára odprezentoval slovenský producent Blue M v prievidzkom Cyber Cafe prierez svojej tvorby. Set v plnej dĺžke 79 minút a 19 sekúnd, ponúka 10 skladieb z jeho tvorby a taktiež dva remixy pre projekty Domased electronica a Hudba z Marsu. V prípade, že holdujete príjemnej muzike miestami až silne experimentálnej.Enjoy

Snippah - Forge Ahead (promo 2005)

Popis: Slovenský drum'n bassový one-man projekt Snippah z Prešova nie je na scéne žiadny nováčik, veľa z jeho tvorby mali možnosť vypočuť si aj čitatelia.Tento týždeň zverejnil svoj promo set Forge Ahead, ktorý obsahuje 12 aktuálnych skladieb. Set, ktorý sa už dá chápať aj ako samostatné CD,

NORO-MyDestiny

Popis: Slovenský producent N.O.R.O. dáva k dispozícii na vypočutie a zhodnotenie krátko po svojom nedávnom autorskom sete ďalší mix My Destiny, v ktorom namiešal vlastnú tvorbu. Tentokrát sa viac orientoval na techno, set v dĺžke 24 minút obsahuje 9 skladieb.Enjoy

Jerremy Storm - HeartWork  (Live Promo set 2005)

Jerremy Storm - HeartWork (Live Promo set 2005)

Popis: Český producent Jerremy Storm namiešal mixovaný set zložený z jeho vlastnej produkcie nazvaný HeartWork, pohybujúci sa v oblasti techna a príbuzných žánrov. V približne 40 minútach si môžete vypočuť jeho 10 skladieb.Enjoy

SkiFi - Spring 2005 (Audionet trance set)

Popis: Slovenský producent SkiFi namixoval tranceový set s názvom Spring 2005, ktorý ponúka skladby zo sekcie MP3 Projekty tu na Audionete. Mixovaný set v celkovej dĺžke 62 minút ponúka dvanásť skladieb z ktorých tri sú z jeho vlastnej produkcie.Enjoy

2005HawkensSnippah

Popis: Dvojica slovenských drum’n bassových producentov Peter G. Hawkens z Banskej Bystrice a Snippah z Priešova skrížili na diaľku svoje zbrane v 20 minútovom mixovanom drum’n bassovom sete. V ňom nájdete 8 skladieb z ich noviniek y roku 2005 a aktuálnu produkciu, štyri skladby od každého z nich. Set primárne určený na promo účely obsahuje husto a rýchlo mixované tracky, ktoré si môžete nielen voľne stiahnuť, vypočuť a zhodnotiť, ale aj rozhodnúť, kto z týchto dvoch producentov vyjde z tohoto virtuálneho súboja víťazne.Enjoy

DJ Sven - Činkáreň mixtape

Popis: Slovenský producent a rovnako DJ pod pseudonymom Sven, pôsobiaci už nejeden piatok vo formácii Ťažké Czinky, dáva do pozornosti svoj nový počin v podaní mixtapu výhradne slovenskej hip-hopovej produkcie. Ak vám nie sú ľahostajné skladby od popredných mien slovenskej hip-hopovej scény, ako Čistýchov, Kontrafakt, A.M.O., AD, Lyrik H, Drvivá Menšina, prešpikované Djskými kúskami DJa Svena.Enjoy

Dendy: Selected Works and Remixes

Popis: Pretože autor sa rozhodol namiešať mix z remixov ktoré sa zúčasnili súťaže a ďalších vlastných skladieb. Výsledný 52 minútový set si môžete sitahnuť a vypočuť.Enjoy

Peter G Hawkens-Maj 2005

Popis: Do sekcie MP3 sety pribudol kratší mixovaný set, ktorý z vlastnej tvorby namiešal slovenský drum'n bassový producent Peter G. Hawkens ako demo svojej aktuálnej tvorby v roku 2005. V sete celkovej dĺžky 23 minút si môžete vypočuť 5 skladieb.Enjoy

Skullcrash promo livePA 2005

Popis: Český projekt Skullcrash pripravil 60 minútový mixovaný set namiešaný z vlastnej tvorby, ktorý je zároveň aj ukážkou jeho liveactu, pretože bol namixovaný naživo na jeho hardwarovom vybavení. Skullcrash tvorí v Renoise s využitím grooveboxu Korg ESX-1 a sampleru Yamaha SU-700, zmienené dva nástroje používa pri hraní naživo.Enjoy

Ika sali - House face

Popis: Prešovský producent a DJ Ika Sali namiešal mixovaný set, v ktorom poskladal do seba svoje skladby orientované prevažne do housu a niekoľko remixov iných autorov, ktoré si sám remixoval.Enjoy

L PLUS live @ Trident41

Popis: Vďaka stránke trident.sk dávame k dispozícii záznam live setu L PLUS, ktorý predviedol na poslednom Tridente41. Určite je exkluzívny v tom, že v ňom použil veľa trackov z vlastnej produkcie a ešte mnoho nevydaného materiálu. Škoda, že nebolo možné zaznamenať aj ľudí v klube, kvôli fantastickej atmosfére.Enjoy

Psychoza - Promoset

Popis: Pre všetkých, ktorí obľubujú slovenskú a českú psy a goa produkciu, je určený promo set, ktorý prináša slovenský producent pod pseudonymom PSYCHOZA. Účelom tohoto promosetu je spropagovanie prevažňe slovenskej produkcie, ktorá ostáva popri svetovej produkcii nepovšimnutá.Enjoy

Brainload Live@Home - The Dark Side of Hardcore

Popis: Pod názvom Brainload live – The Dark Side of Hardcore prináša český producent Tomáš Vosáhlo tanečnú kombináciu štýlov Hardcore, Speedcore a Jungle. Live set bol zmixovaný v aplikácii Ableton Live 4 a celý je syntetizovaný naživo, čiže sa nejedná o mix hotových trackov, okrem niekoľko samplov poväčšinou vokálneho charakteru.Enjoy

Tom Roman - exclusive set

Popis: Producenta pod pseudonymom Tom Roman netreba na Audionete nikomu extra predstavovať. Na scéne pôsobí nejaký ten piatok a jeho tvorba zameraná na Trance patrí medzi to šťavnatejšie na Slovensku.Enjoy

N.O.R.O. - My World Is Techno

Popis: Slovenský producent pod menom N.O.R.O. namixoval novoročný set. Ako je u neho zvykom použil v sete tracky zo svojej produkcie a k nim pridal aj 3 tracky od projektu Thealux, čo je jeho spoločný projekt s ďalším producentom menom Skifi. Set začína minimalistickejším technom a postupne prejde do hardtechna.Enjoy

Audionet - Top10 round 01

Popis: Prvý diel hitparády TOP10 na rádiu Audionet máme úspešne za sebou. Postúpilo desať najobľúbenejších skladieb a taktiež boli nasadená tri novinky.Enjoy

Burian & Lieskovsky - On BeOKEY

Popis: Dvojica Burian & Lieskovsky sprístupnila set, ktorý bol odvysielaný v relácií Be Okey 14.01.2006 na rádiu Okey. Set ponúka aj slovenskú produkciu, takže nepochybne stojí za vypočutie.Enjoy

Re-Loaded 01 (RIDO from PDS)

Popis: Prvý diel relácie RE-LOADED predstavil českého producenta pod pseudonymom RIDO. Odzneli jeho najnovšie skladby, ale i mixovaný set, ktorý odohral na pravidelnej dnb akcii Phreak da Sound.Enjoy

Re-loaded 02

Popis: Druhé pokračovanie relácie RE-LOADED prinieslo exkluzívne nový promoset od slovenskej formácie Soundphreakers zostavený iba zo slovensko-česko-poľskej produkcie. Okrem toho bolo predstavené české producentské duo More Beat v zostave Lamat a Ibogain (DvoikaTroika) a odznel ich záznam z klubu Rock Café. Pre všetkých záujem prinášame záznam z tejto veľmi zaujímavej relácie, takže ak ste ju ešte nepočuli, nenechajte si ju ujsť.Enjoy

Re-loaded round 03 (DJ Elias)

Popis: V prípade, že ste nestihli tretie pokračovanie relácie RE-LOADED na rádiu Audionet, ktoré bolo odvysielaná 19.02.2006 o 20:00, nezúfajte - prinášame vám jej záznam vo formáte MP3. Len pre poriadok, relácia RE-LOADED sa venuje štýlu drum & bass a mapuje domácu, ale i zahraničnú scénu.Enjoy

Chris Fortier - LaHueka - Lima, Peru - 2008-02-09

Popis: Poslechněte si set z živého vystoupení v daleké Limě.

Chris Fortier - Pacha - Buenos Aires

Popis: Tříhodinový set tohoto povedeného DJe tentokrát z Argentiny.

Chris Fortier - Tribe house - Montreal, Canada - 2007-10-11

Popis: Další pohodový set tohoto skvělého DJe.

Chris Fortier - Liquid Lounge - Pachuca, Hidalgo - 2007-09-21

Popis: Chris Fortier se svojí hudbou procestoval celý svět. Poslechněte si jeho další set z živého vystoupení.

Chris Fortier - Compression - Los Angles, USA - 2007-07-27

Popis: Los Angleský záznam DJe Chrise Fortiera.

Franck Dona - FG DJ Radio (Underground FG) - 13-11-2008

Popis: Franck Dona namíchal pro rádio FG DJ další povedený housový set.

Louis Botella - FG DJ Radio (Underground FG) - 13-11-2008

Popis: Stahujte další rádioshow tohoto housového DJe.

Adam Beyer - Ibiza Voice Podcast (13-11-2008)

Popis: Další skvělý kousek švédského DJe.

Benny Benassi - Club FG - Radio FG 2008-11-12

Popis: Italský DJ na rádiu FG.

Dandy - Monitor live mix - JustMusicFM (12-11-2008)

Popis: DJ Dandy a jeho rádiový set.

Chris Fortier - Field Trip (Proton Radio) - (12-11-2008)

Popis: Stahujte další set z rádia Proton - tentokrát od amerického DJe Chrise Fortiera.